DORA TEKSTİL

Otel , ev ve restoran tekstili alanlarında 2012 yılından bu güne kendi üretim tesislerinde ürettiği, hizmet standartlarında ve sürdürebilirlikte en üst düzeyi sağlamayı kendine görev edinmiş olan aile şirketimiz Antalya’da kurulmuştur. Yetkili ve güvenilir bir iş ortağı olarak, size özenli servis, zengin ürün yelpazesi ve kapsamlı kalite yönetimi sunuyoruz.

Size Özel

Genç ve dinamik ekibimiz ‘Size Özel’ çalışmalar oluşturarak fark yaratıyor, yirmi yıllık tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda, doğru kaliteyi tedarik ederek özel koleksiyonlar oluşturuyor ve kendi atölyemizde ürün haline getiriyoruz. Ürün yönetimimiz ve modelhane birimimiz malzeme ediniminde ve işçilikte aynı oranda kaliteye dikkat ve önem vermektedirler. Konfeksiyon için sadece seçkin üreticilerin birinci kalite kumaşları kullanılmaktadır

Farkımız

Adımlarımızı, aldığımız talepler doğrultusunda atarak ilerlemeyi, hızlı geribildirimlerle destekleyici ve çözüm odaklı iletişim geliştirmeyi, planlı çalışarak zamanda önde ilerleyebilmeyi, teslimat sürecinde olası aksaklıklara pratik çözümler getirebilmeyi ürün ile birlikte sunuyoruz.

Değerlerimiz

Güven, sorumluluk duygusu, öngörülü yaklaşım, kalite bilinci, gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini anlamak.

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize olan bağlılığımız aile şirketimizin duruşudur.

DORA Tekstil uzun vadeli ortaklıklara, tedarikçilerle ve müşterilerle her alanda sorumlu iş ilişkilerine değer vermektedir. Bu, hammaddeden tüketiciye kadar olan ticari faaliyetimizi belirleyen ilkedir.

Amacımız

Yurtiçinde ve yurtdışında doğru çözümler sunan, memnuniyeti en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarımızın ilk tercih edeceği bir dünya şirketi olmak.